حذف پیام خوش آمدید وردپرس

حذف پیام خوش آمدید وردپرس

حذف پیام خوش آمدید وردپرس : دوستانی هستند که میخواهند باکس خوش آمدگویی پیشفرض وردپرس را حذف کنند ما در این آموزش روش حذف باکس خوش آمدید را خواهیم گفت.

باکس خوش آمدید چیست ؟

باکس خوش آمدگویی به عنوان یک جعبه به صفحه داشبورد بخش مدیریت شما اضافه شده است که شامل کلید های میابر مختلف و آموزش ابتدایی کار با پنل می باشد و به کاربران جدید کمک میکند کارهای خود را به راحتی در وب سایت انحام بدهند.

ما به شما آموزش می دهیم که پیام خوش آمدید در وردپرس را حذف کنید.

حذف پیام خوش آمدید وردپرس

راه های متعدد برای مخفی کردن و حتی به طور کامل حذف کردن  پنل خوش آمدید وجود دارد ساده ترین راه برای حذف کردن این پنل کلیک کردن بر روی دکمه بستن در گوشه سمت راست بالای پنل میباشد .

غیرفعال کردن از تنظیمات

شما همچنین می توانید پنل خوش آمدید را  با کلیک کردن بر روی دکمه تنظیمات صفحه در گوشه سمت چپ بالای صفحه نمایش (بستگی به زبان پیشفرض پنل کاربری شما دارد ) ، می توانید نمایش باکس خوش آمد گویی را غیرفعال کنید. قسمت تنطیمات را به سمت پایین کشیده سپس علامت گزینه Welcome را حذف نمایید.

هر دو روش بالا نحوه مخفی کردن  پنل خوش آمدید میباشد شما میتوانید برای دسترسی دوباره نیز به قسمت تنظیمات مراجعه کنید .

با این حال ممکن است شما بخواهید به طور کامل پنل خوش  آمدید را حتی از گزینه های روی صفحه نمایش  هم حذف کنید برای انجام این روش شما باید یک کد خاص را به وردپرس خود اضافه کنید.

شما باید کدهای زیر را در فایل functions.php پوسته وردپرس خود اضافه کنید :

 

به طور کلی دوستانی که علاقه ای ندارند در هنگام اعطای پنل کاربری وردپرس به مشتری یا دوستان خود این باکس براشون نمایش داده نشه ، می تونن ازین کد در قسمت فانکشن های وردپرس استفاده کنند.